Bebja pushon së qari në pak sekonda, ja se si ia del babai (Video)

2017-05-02 në ora 10:49

Daniel Eisenman ka shpërndarë një video për ndjekësit e tij me një truk për të pushuar së qari vajzën e tij të porsalindur në vetëm pak sekonda.

Eisenman ishte në mes të lidhje direkte në Facebook kur vogëlushja Divina ka nisur të qajë me të madhe. Ai pushoi së foluri, fiksoi vajzën në sy dhe bëri një “Om:, mantra e budizmit tibetian.

Në pak sekonda Divina pushoi së qari. Videoja është vlerësuar shumë nga përdoruesit, aq sa ka kaluar 25 milionë shikime./Arbresh