Bebja sheh nënën për herë parë, video që do t’ua shkrijë zemrat

2017-03-06 në ora 17:27

Një video emocionuese po qarkullon në rrjetet sociale dhe protagoniste është një bebe.

Emil Rosenhoj u pajisë me syzet e saj të para dhe pikërisht pasi vendosi ato shikoi qartë për herë të parë nënën e saj.

E, reagimi i Emil ka emocionuar të gjithë. Buzëqeshja dhe gëzimi i saj do t’iu shkrijnë zemrat. /Gazeta Shneta/