Befasia e ‘mashkullit’ të vogël të Çilijetës: Ja si e zgjon ai mamin nga gjumi

2019-04-21 në ora 07:08

Ajo është nga ato nëna që duket se i bën të gjitha! Po flasim për këngëtaren Çiljeta Xhilaga e cila herë pas here na e pasqyron marrëdhënien e saj nënë e bir në Instagram.

Gjithashtu këngëtarja ka treguar gjithmonë në intervista se Fernando është një nga dashuritë më të mëdha të saj.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një video ku duket se për të dita ka nisur në formën më të bukur.

Në të shihet vogëlushi i saj duke i rënë kitarës dhe bashkangjitur ajo ka shkruar: “Duke zgjuar mamin nga gjumi si një mariaçi me kitarë mbrapsht”.

Mesa duket Fernando e ka gjetur mënyrën se si ta surprizojë këngëtaren, ndaj dhe Çiljeta nuk ka nguruar ta ndajë me të gjithë këtë moment të veçantë.