Bëmë nënë të të ngjajë, ja sa bukur këndon djali i Tunës

2019-03-25 në ora 17:48

Rrjetet sociale janë vendi ideal për zbulimin e talentëve të rinj në fusha të ndryshme. Kështu Tiani, djali i Tunës dhe Patrisit duket se ka vesh për muzikë.

Ka qenë pikërisht babai i tij i cili ka publikuar një video në Instagram, derisa Tiani dëgjohet duke kënduar.

Duket se Tiani i ka ngjarë së ëmës jo vetëm nga bukuria por edhe nga talenti. Kujtojmë që javë më parë, Tuna ka publikuar albumin ‘Fortuna’./Prive/