Diellza flet për shtatzëninë, të vjellat dhe vështirësitë e tjera

2019-03-04 në ora 15:57

Diellza ka folur për shtatzëninë në muajt e fundit.

Në një intervistë për Sevenbizz, Diellza Kolgeci ka folur për shtatzëninë e saj dhe si po i ecë këto muajt e fundit.

Bukuroshja shqiptare po pret fëmijën e saj të parë me basketbollistin Fisnik Rugova, ndërsa pak javë më parë është zbuluar se ajo po pret një vajzë, përcjell Gazeta Express.

Se si po i shkon shtatzënia dhe cila është vështirësia më e madhe që ajo po përjeton, mund ta kuptoni në videon më poshtë: