Djali i Arbana Osmanit është ‘dashuri’, shikoni çfarë ka bërë në shtëpi (Foto)

2017-06-05 në ora 12:56

Moderatorja Arbana Osmani ka treguar se si ka kaluar këtë të djelë.

E gjitha e pëkushtuar ndaj familjes së saj. Arbana ka publikuar një foto të djalit të saj Jon, ku tregon dhe një herë se ky fëmijë i adhuron kafshët.

Krahas fotos Arbana nuk ka preferuar të bëjë shumë komente. Thjesht një e dielë me të voglin e saj i ka mbushur zemrën./Gazeta Express/