Djali i Tunës bën hapat e parë, ja një video e ëmbël e tij

2018-05-29 në ora 14:23

Tiani, djali i këngëtares së njohur shqiptare, Altuna Sejdiu, tashmë veçse ka mbushur një vjeç, moshë kjo në të cilën foshnjat fillojnë të ecin.

Djali i guximshëm i Tunës, duket se ka bërë hapat e parë të ecjes në jetën e tij, gjë për të cilën u përkujdes këngëtarja që ta incizonte, shkruan Gazeta Shneta.

Ai, pa ndihmën e askujt vazhdon dhe ecë në sallonin e shtëpisë. Duket mjaft trim!/Gazeta Shneta/