Djaloshi nuk po shikonte fare prapa, ja çfarë i bëri luani (VIDEO)

2017-07-27 në ora 14:09

Vizita së fundi e Levi Poore, djaloshit 9 muajsh me nënën e tij Hollie, i zgjoi interesin një luani.

Hollie po e filmonte Levi-i-n duke shikuar luanët përmes dritarës, përderisa një luan bredhej vazhdimisht. Pastaj, duke vërejtur se Levi nuk po lëvizte, luani filloj të përplasej pas xhamit, vazhdimisht duke kërcyer dhe duke qëlluar me putër xhamin.

Videoja është bërë hit nëpër rrjetet sociale, ndërsa Hollie tregon se nëna e saj për pak se nuk pësoi infarkt. Mirëpo, Hollie e dinte se vogëlushi ishte i sigurt, pasi luani ndodhej pas xhamit./Gazeta Shneta/

 

Posted by Hollie Mathison Poore on Monday, July 10, 2017