E pabesueshme, foshnja ec menjëherë pas lindjes (Video)

2017-05-28 në ora 16:15
E pabesueshme, po aq sa mrekulli, një foshnje fillon të ec menjëherë pas lindjes, shkruan lajmi.net
Një postim në rrjetin social ‘Facebook’ është bërë viral, ku në të shihet foshnja e porsalindur duke tentuar ecjen në shtrat, me mbështetje të mjekut.
Postimi tashmë është parë miliona herë dhe është shpërndarë mijëra herë.