E tmerrshme: Nëna e lë vajzën në veturë dhe bënë shoping (Video)

2017-04-14 në ora 17:49

Një video e shpërndarë në rrjete sociale shfaq momentin e një vajzë e cila ishte lënë nga nëna e saj në veturë, derisa vet kishte hyrë për të bërë shoping në një qendër tregtare.

Nga vapa e madhe, vajza kishte filluar të alivanosej dhe kalimtarët e rastit e kishin vërejtur një gjë të tillë, transmeton Gazeta Shneta.

Ata lajmëruan policinë e cila erdhi menjëherë dhe theu xhamin e veturës për ta hapur derën.

Policia arriti ta nxjerrë jashtë vajzën e vogël, ndërsa shikojeni reagimin e nënës kur rikthehet. /Gazeta Shneta/