Edhe një këngëtar i famshëm kosovar bëhet baba

2017-05-29 në ora 14:45

Viti 2017 ka qenë një vit i mbarë dhe i suksesshëm për shumë shumë këngëtar.

E kësaj here bëhet fjalë për Besart Halimin, ai sapo ka publikuar lajmin më të mirë për këtë vit, shkruan arbresh.info.

Ai para pak minutash ka publikuar një fotografi ku jep lajmin e madh se është bërë baba.

Besart Halimi e ka përgëzuar vajzën me emrin Kaja./Arbresh.info/