Ekskluzive: Alban Mehmeti baba për herë të dytë (Foto)

2017-07-05 në ora 14:41

Fjolla Svirca, bashkëshortja e këngëtarit Alban Mehmeti është shtatzënë.

Këtë e ka konfirmuar vet këngëtari Mehmeti për portalin Infokusi.com

Çifti së bashku me djalin e tyre aktualisht janë në pushim dhe po kalojnë çaste të mira.

Shikoni fotot e Fjollës se si ka nisur të plotësohet në trup.