A është normal ky baba? Foto rrëqethëse për çdo prind

2017-04-08 në ora 16:20

Një baba me imagjinatë shumë të theksuar ka realizuar disa fotografi interesante me foshnjën e tij.

Ky baba nga Dublini ka realizuar fotografi me foshnjën 18-muajshe në disa situata të rrezikshme dhe të paimagjinueshme për prindër normal, shkruan Gazeta Shneta.

Por, qetësohuni. Ky prind është ekspert i ‘photoshop’-it dhe këto fotografi nuk janë të vërteta.

Ai ka realizuar ‘photoshop’ për të tmerruar familjarët e tij. /Gazeta Shneta/