Forma mbresëlënëse: Ky është trupi i Tunës pas një viti lindjeje

2018-06-04 në ora 18:18

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna, ka tashmë një vit prej se ka përjetuar për herë të parë ndjenjën e të qenit prind.

Tashmë ajo ka një djalë 1-vjeçar, i cili po rritet dita-ditës dhe duket se po i ngjason mjaft shumë të ëmës, shkruan Gazeta Shneta.

Përveç se po tregohet një nënë e zellshme, këngëtarja ka punuar edhe në trupin e saj në të njëjtën kohë.

Ajo duket se ka arritur format e saja të dëshiruara, të cilat i ka shfaqur në fotografinë e fundit./Gazeta Shneta/