Fotografitë shfaqin momentin emocionues të babait duke pritur që të lindin binjakët

2018-01-15 në ora 21:16

Ky baba është kapur teksa pret në jetë bijat e tij binjake gjatë një lindje në ujë nga çfarë është mundur të shihet nga këto pamje të reja të mrekullueshme.

Robin Baker, një fotograf nga Kalifornia, ka kapur imazhet e çiftit të paidentifikuar në një përmes disa fotove prekëse të bëra më 6 Mars të vitit të kaluar, ku shihet çdo fazë e procesit të lindjes, transmeton Gazeta Shneta.

Ai duket mjaft suportiv ndaj binjakëve dhe gruas së tij./Gazeta Shneta/