Ilaçi natyral kundër kollitjes së fëmijëve, ka efekt të menjëhershëm

2019-06-03 në ora 18:26

Shumë ekspertë pajtohen se ky ilaç me banane ndihmon te kolli i vazhdueshëm dhe te pacientët me bronkit.

Në veçanti rekomandohet për fëmijët, por edhe të rriturit mund ta përdorin, transmeton Telegrafi.

Ilaçi është po ashtu shumë i shijshëm, i shëndetshëm dhe ju furnizon me shumë vlera ushqyese.

Ndër tjerash është i mirë edhe për lukthin.

Përbërësit:

– Dy banane

– Dy lugë gjelle mjaltë

– 400ml ujë të vaktë

Qëroni bananet dhe shtypni me pirun. Vendosni bananet në ujë dhe lërini për 30 minuta.

Pasi të jetë ftohur uji, shtojeni mjaltën.

Përdorimi:

– Gjithmonë ngroheni ilaçin para set a përdorni. Përdoreni 4 herë në ditë nga 100ml

Kolli duhet të zhduket brenda pak ditëve.