Ja sa ka fituar peshë Beyonce nga shtatzënia

2017-05-25 në ora 19:03

Është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera në mbarë botën.

Beyonce momentalisht është duke shijuar ditët e saj të shtatzënisë.

Këngëtarja është në pritje të dy binjakëve, e sigurisht që kjo gjë ka filluar t’i ndërroj pamjen këngëtares.

Në fotografit e fundit të publikuara nga këngëtarja në Instagram, vërehet se ajo ka filluar të mar shumë peshë, e padyshim se edhe me këtë peshë ajo duket shumë bukur, dhe me një stil të veçantë./Sovrani.info/