Jorida Tabaku sërish nënë, ja gjinia e foshnjës së porsalindur

2019-04-24 në ora 15:49

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të tretë.

Në vitin 2017, ish-deputetja solli në jetë dy vajza binjake që i pagëzoi me emrat Arba dhe Iris, ndërsa së fundmi ka folur publikisht për pritjen e ëmbël dhe ka zbuluar gjininë e fëmijës.

Jorida ishte e ftuar në “News24” dhe ka zbuluar se shumë shpejt do të bëhet nënë e një vogëlushi.