Kjo është videoja më e ëmbël e Majk me djalin e tij, Roanin

2018-07-26 në ora 07:12

Majk më në fund shfaqet me djalin e tij.

Pas akuzave se ai nuk po e financon të birin për rritjen e tij, Majk tani vjen në një video shumë të lezetshme me Roanin.

I biri i është ngjitur dhe luan me fytyrën e babait të tij dhe duket se e do shumë./gazetashneta

Majki me djalin e tij Roanin ♥️?

A post shared by Artistët Shqiptarë ???? (@artistet_shqiptare) on