Komenti prekës i Xheraldinës për vajzën e saj të ndjerë Rebekën (Foto)

2017-03-03 në ora 16:24

Stilistja e njohur Xheraldina Rexhepi kohë më parë është përballur me sfidën më të rëndë për një nënë, humbjen e fëmijës.

Xheri ka humbur vajzën e saj Rebekën në moshtë të re nga sëmundja e kancerit, transmeton Gazeta Express.

Por sot Xheri ka pikëlluar shumë njerëz me një koment që ka bërë në statusin e një gazetari.

‘Shko blej edhe 20 të tilla dhe mbjelli me 22 mars në emër të Rebekës, në ditëlindjen e saj të 20-të, nesër t’i jap paratë’, kishte shkruar ajo.

Për më shumë shihni fotografinë.