Ky është prindi që përdori një lodër seksi për ta vendosur fëmijën e tij në gjumë

2018-06-08 në ora 15:40

“Ai përdori një ndihmë jo të zakonshme të gjumit sot dhe, befasisht funksionoi. Pothuajse mu zu fryma sapo më tregoi”, shkruante një nënë, në një postim në Instagram, pasi mori vesh se partneri i saj kishte vendosur në gjumë fëmijën e tyre me ndihmën e një lodre seksuale.

“Ai e bëri atë të hënën kur isha në palestër”, tha nëna për Kidspot.

Foshnja shpesh bie e zë gjumi në makinë, kështu që me të vërtetë ishte një ide e mrekullueshme.

“Ai më tha se do ta vinte dhe mendova se po tallej”, tha Laura, duke shtuar se metoda e re e gjumit funksionon “çuditërisht mirë” dhe Luçia flinte për disa orë herën e parë.

Ajo e ka përdorur atë metodë përsëri, e cila rezultoi të ishte funksionale prapë./Gazeta Shneta/