Leonora Jakupi më në fund me fustan të bardhë

2017-10-19 në ora 11:29

Leonora Jakupi shumë shpejt nuse!

Këngëtarja Lenora Jakupi padyshim se ka shkëlqyer me dukjen e saj në dasmën e mikut Labit.

Ajo para kamerës së emisionit ‘Mirage’ i ka uruar çiftit gjitha të mirat ndërsa ka zbuluar edhe diçka për vete, shkruan lajmi.net

E pyetur se kur e ka në plan ajo të martohet, përgjigja e Leonorës la të kuptojmë se nuk ka mbetur edhe shumë dhe atë do ta shohim shpejt nuse.

Për më shumë ndiqeni storien nga minuta e 4:33./Lajmi.net/