Marina Vjollca tmerrësisht e lumtur, ju prezanton me dy bebet e saj (Foto)

2017-07-08 në ora 13:12

Moderatorja Marina Vjollca dhe partneri i saj Getoar Selimi janë duke planifikuar dasmë.

Por sot ajo ka treguar entuziazmin duke na prezantuar me dy bebet e saj.

Në shtëpinë e çiftit janë shtuar dy anëtare të reja. Ajo i ka qyajtur dy macet e vogla, si bebet e saj. Marina duket super e lumtur dhe e përkushtuar ndaj tyre. /Gazeta Express/