Mbrëmë u fejuan, por nuk e dini sa vite Mimoza Shkodra është më e vjetër se Seldi

2017-10-21 në ora 21:54

Çifti i ri i shoubizit shqiptar dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me fejesë dhe po ndjehen të lumtur pranë njëri-tjetrit, të paktën kështu po e shprehin përmes rrjeteve sociale.

Mimoza dhe Seldi janë çifti që kanë dëshmuar që dashuria nuk njeh moshë.

Kjo se, këngëtarja Shkodra edhe pak ditë bëhet tre vite më e vjetër se i fejuari i saj.

Mimoza me datë 26 të këtij muaji bëhet 33 vjeçare kurse Seldi ka 30.

Të paktën kështu thuhet në kërkimet në rrjetet sociale!