Morena Taraku marton vëllaun, ja sa e bukur duket në dasmë

2017-09-30 në ora 20:54

Vëllau i Morena Taraku është martuar.

E natyrisht, në këtë aheng kaq të rëndësishëm familjar nuk kishte si të mungonte vetë këngëtarja, shkruan Indeksonline.

Ajo është shfaqur tejet bukur dhe elegante.

Në një foto të publikuar nga fotografi i Morenës, Nehat Behrami, ajo duket për mrekulli në fustanin e zi dhe me flokët e mbledhura mbrapa kokës.