Një tjetër reper shqiptar bëhet baba, ja emri që i ka vendosur

2018-07-26 në ora 06:30

Ribashkimi me gruan, Egzonën, ka sjellur në jetë djalin e çiftit, Agon Amiga është bërë baba për herë të parë.

Prive.al ka arritur të mësojë nga burime pranë dyshes se djali është lindur dje dhe kjo ka qenë arsyeja pse Amiga ka munguar në një prej koncerteve të parapara.

Gjendja e foshnjes dhe Egzonës është e mirë.

Prive.al zbulon edhe emrin e djalit. Ai quhet Noel.

Shumë urime çiftit.