Njeriu që trajtoj diabetin dhe humbi 11 kilogram për 25 ditë e tregon sekretin!

2017-05-18 në ora 18:41

Ky super ilaç është i përgatitur nga përbërësit natyralë dhe kjo do t’ju ndihmojë të trajtoni diabetin në të njejtën mënyrë qëe ndihmoi këtë njeri! Ai gjithashtu arriti të humbiste 11 kg në 25 ditë!

Nëse vuani nga kjo sëmundje, mos hezitoni të filloni përgatitjen e recetës në mënyrë korrekte dhe në fund ju do të merrni rezultate të shkëlqyera. Përbërësit natyrorë janë gjithmonë të bollshëm në përfitime të ndryshme dhe në pronat medicinale, transmeton Gazeta Shneta.

Ky ilaç është përgatitur nga kivit, bananet, molla etj.

Përbërësit e domosdoshëm:

5 kiwi
Një grusht kale
2 banane
2 mollë

Përgatitja dhe përdorimi:

Vendos të gjitha përbërësit së bashku me gjysmë litër ujë dhe përzieni me mikser. Pini gjysmë litër lëngje në mëngjes dhe konsumoni pjesën tjetër të saj gjatë gjithë ditës. Nëse ndiheni e uritur, hani disa fruta, sallata ose peshk. Rezultatet do t’iu mahnisin!/Gazeta Shneta/