Nusja që theu traditat e martesës, vishet me fustan të zi në dasëm

2017-09-12 në ora 21:28

Siç e do zakoni, në të gjitha vendet e botës nuset në ditën më të rëndësishme të jetës së tyre vishen me fustan të bardhë.

Çdo vajzë ëndërron ta shoh një ditë veten të veshur me fustan të bardhë, por tashmë duket që trendi do të ndryshojë, shkruan Lajmi, transmeton Gazeta Shneta.

Në një dasmë, nusja kishte veshur fustanin e dasmës me ngjyrë të zezë, veprim ky që bëri të marrë vëmendjen në shumë vende të botës.

Çifti Arnaldo dhe Ivy  dukeshin për mrekulli, të gjithë të pranishmit përfshirë edhe dhëndrin ishin veshur me të bardha, kurse nsuja kishte vendosur të vishet me fustanin e zi.

Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi nga kjo dasmë, të cilat i shpërndau në rrjete sociale këngëtarja, producentja dhe aktorja Maja Salvador.


/Gazeta Shneta/