Parashikimet e motit për ditën e sotme, 28 shkurt

2018-02-28 në ora 07:01

Sot numërohet të jetë dita më e ftohtë e këtij dimri, ku temperaturat më të larta gjatë ditës, me vranësira të njepasnjëshme dhe pak diell do te arrijnë në -4 gradë.

Nata konsiderohet me mot ekstrem të ftohtë dhe rrezikshmëri për aktivitete jashtë. Temperatura më e ultë gjatë mbrëmjes do të arrijë në -18 gradë. / Gazeta Shneta