Pas lindjes së dytë, kështu është transformuar trupi i moderatores së njohur shqiptare

2019-04-02 në ora 15:24

Është një ndër moderatoret që kohëve të fundit është përfolur mjaft shumë  në mediet rozë, derisa së fundmi është bërë nënë për herë të dytë.

Kaltrina Mikushnica e cila tash e një kohë është larg ekranit televiziv por megjithatë po komentohet mjaft shumë për lindjen e saj të dytë.

Moderatorja dhe bashkëshorti i saj për nder të vajzës së dytë kanë organizuar një aheng në prezencë të familjarëve dhe shumë fytyrave publike.

Kështu dukej Kaltrina në këtë eveniment, pas lindjes, si duket nuri i është shtuar edhe më shumë, megjithëse format e trupit lënë shumë për të dëshiruar./Gazeta Shneta/