Pas shumë kohësh, Noizy publikon foton e vajzës – shikoni sa është rritur!

2018-07-30 në ora 06:52

Përveç karrierës reperi shqiptar i njohur si Noizy, ka preferuar ta mbajë larg mediave jetën e tij private dhe të bijën.

Në foto Leandra duket me kurriz dhe duken vetëm flokët e saj të gjata, por gjithashtu vogëlushja që kemi parë tek kënga dedikuar asaj “Noku” nuk është më e tillë, pasi tani duket një zonjushë e vërtetë.

Mbi foto reperi ka shkruar “Noku” dhe pas ka vënë një zemër duke na treguar se është e bija e vogël në foto.