Për shkak të trafikut të mbingarkuar, gruaja detyrohet të lind në makinë, ja si është gjendja e saj

2017-11-03 në ora 07:45

Katie Michael dhe burri i saj George, u nisën për në spital pasi kishin një ndjesi që fëmija e tyre do të vinte në jetë shpejt, por ajo cfarë ndodhi gjatë rrugës nuk ishte e planifikuar.

Ngjarja ka ndodhur në Pensylvania ku ky çift jeton dhe ishte rrugës për në spitalin Pinnacle Health.

Por gjatë kësaj kohe Katie që është po ashtu një infermiere e detyrua të lindte në makinë për shkak të trafikut të mbingarkuar në këtë vend, shkruan Daily Mail, transmeton Gazeta Shneta.

Ndërsa kjo ndodhi pasi uji i Katie shpërtheu dhe pas 30 minutave ajo ishte bërë nënë.

Ndërsa fëmija e saj gëzon dhe ajo gëzojnë shëndet të mirë, burri i saj George me humor shton se do ta fus në CV time këtë asistim timin në lindjen  e bebes tonë./Gazeta Shneta/