Rrëfimi shokues i një nëne: Nuk e dija se isha shtatzënë, ja çfarë ndodhi me beben

2017-09-21 në ora 19:47

Historia e një nëne që nuk e dinte se ishte shtatzënë ka shokuar të gjithë.

“Nuk e dija çfarë po ndodhte, nuk funksiononte asgjë që të ma lehtësonte dhimbjen.

Pas kësaj dhimbje të pashpjegueshme, shkova në spital.

Dy mjekë më kontrolluan në stomak dhe më pyetën: “A je e sigurt që nuk je shtatzënë, pasi dukeni me të vërtetë shtatzënë?”

Pas testit të bërë, rezultova pozitiv dhe më treguan se isha në javën e 32-të.

Fatmirësisht, pas disa javësh mu mundësua të lind beben në gjendje krejtësisht normale dhe gjinia e saj ishte femër, jam shumë e lumtur për këtë.

Jam shumë e lumtur që nuk lëndova bebin tim!”/Gazeta Shneta/