Sara Hoxha poston një tjetër foto të London Noor, shikoni çfarë bën vogëlushi

2017-07-14 në ora 08:46

Sara Hoxha nuk e mban më sekret fytyrën e vogëlushit më të përfolur në vend.

London Noor, djali i Sarës dhe Ledionit është Vip edhe pse shumë i vogël. Nëna e tij ka postuar nëj foto shumë të bukur të vogëlushit, i cili ka mbushur 7 muaj.

Me sa dukete London nuk e ka pëelqyer foton që i ka dhënë Sara në duar. Si gjithmonë nuk ka munguar dhe komenti i Ledionit.

‘E hengri ate letren pas fotos besoj’-shkruan ai në komentin e tij. /Gazeta Express/