“Si krejt nanat”, Nora përgatitë ushqimin në kuzhinë dhe duket mjaft e zoja

2019-03-02 në ora 20:10

Këngëtarja, Nora Istrefi ka treguar anën tjetër të saj. Tashmë e dimë se Nora është njëra nga artistet më të suksesshme shqiptare, por nuk e dinim se është e zonja edhe në kuzhinë.

Me anë të pamjeve që solli në rrjetet sociale, këngëtarja Istrefi tregon se ka bërë pasta boloneze. “Duke bërë pasta boloneze si krejt nanat”, është mbishkrimi që ia ka vënë fotos.

Këngëtarja shqiptare po vazhdon të jetë aktive në projekte muzikore, e e fundit këngë që ka lansuar është “M’ke mungu”, në duet me reperin, Skerdi. /Lajmi.net/