‘Stomatologu’ ia vjedh pacientes arin në vlerë 3200 Euro në Mitrovicë

2017-05-10 në ora 09:34

Një femër nga Mitrovica është mashtruar nga një mjek i rremë.

Viktima femër kishte menduar se ai ishte stomatolog, por ai  i mori stoli ari dhe iku.

“Rr. “Tanaska  Rajica”, Mitrovicë   09.05.2017-11:30. Viktima femër K-Serbe raporton se një person i panjohur është prezantuar si stomatolog dhe i ka marrë stoli ari me vlerë prej 3200  euro”, ka njoftuar Policia e Kosovës.

Nuk raportohet për të arrestuar, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin si mashtrim. /Lajmi.net/