Supermodelja e famshme mund të jetë shtatzënja më e bukur që keni parë ndonjëherë (Foto)

2018-06-05 në ora 06:47

Supermodelja e Victoria’s Secret rrezaton në bikini, në pushime në Malin e Zi.

Ajo është martuar këtë vit në një ceremoni shumë familjare dhe  ka qenë një nuse e thjeshtë por shumë e bukur.

E Chanel Iman tani është shtatzënë dhe së fundmi është ekspozuar në një palë bikini të bardhë, ndërsa barku që tanimë i është rritur mjaft i rri supermodeles për mrekulli.

Mom-to-be! Sunday saw Chanel Iman flaunt her burgeoning baby bump in white bikini after announcing she was expectingStunner: Her brunette locks were left out and she accessorised with dainty hooped earrings