Tuna apo Teuta, ja cila shpenzon më shumë për fëmijën (Foto)

2017-05-24 në ora 07:23

Teuta Krasniqi është një nga aktorët më të dashura që kinematografinë shqiptare.

Rolet që ajo ka interpretuar gjithmonë kanë qenë më të përfolurat.

Ndërsa Tuna është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptare.

Teuta dhe Tuna kanë një të përbashkët, ato fëmijëve të tyre ju kanë blerë karroca me shifra enorme, shkruan Sovrani.info. Por a e keni ditur se cila mban rekordin.

Karroca e vajzës së Teuta Krasniqit kushton hiç me pak se 1mijë e 459 dollar, ndërsa e Tunës 2.398.9.