Tuna, një nënë e përkushtuar: Kështu e argëton djalin e saj

2018-05-26 në ora 18:58

Tuna njihet si një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare.

Madje, për shtatzëninë dhe jetën e saj si një nënë është përfolur mjaft shumë në media, shkruan Gazeta Shneta.

Sidoqoftë, ajo ka përzgjedhur ditën e sotme që ta argëtojë djalin e saj të vetëm, Tianin, duke luajtur së bashku me të.

Ata duken mjaft të lumtur së bashku!/Gazeta Shneta/