Vajza e vogël e Teuta Krasniqit ka filluar të “flasë” (VIDEO)

2017-07-26 në ora 20:51

Teuta Krasniqi është një ndër femrat më të përfolura të estradës shqiptare.

Ajo përpos që njihet si një aktore shumë e mirë, është edhe një nënë dhe bashkëshorte shumë e përkushtuar.

Teuta është shumë aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon fotografi të familjes së saj.

Kësaj here ajo ka publikuar një video shumë të lezetshme ku shihet vajza e saj e vogël së bashku me Adonisin duke folur në gjuhën e tyre./Arbresh.info

Had to share this ??? @adonismorina7 #repost

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on