Xhensila tregon pafund dhuratat rozë për Ajkën

2018-07-18 në ora 13:02

Xhensila vjen edhe me një postim pas lindjes.

Ajo ka shpërndarë me fansat në Instagram një fotografi ku shihen plot dhurata të mbsëhtjella në fjongo dhe ngjyrë rozë, tipike për vajza.

Duket se Ajka prej tani është e stër-mbushur me gjërat nga më të  mirat nga miqtë dhe të afërmit e prindërve./gazetashneta