Zanfina një teze e përkushtuar, momente të bukura me Uliksin

2018-06-01 në ora 08:08

Këngëtarja e famshme shqiptare e ka shijuar në masë mjaft të madhe epitetin e saj si teze. Ajo herë pas here ka publikuar foto të saj me djalin e Adelinës në rrjetet sociale.

Ajo shihet që është kujdesur mjaft shumë për nipin dhe i ka dedikuar një pjesë mjaft të madhe të kohës së saj.

E, një situatë e ngjashme ka qenë edhe kjo e sotmja kur këngëtarja ka ndarë një foto me nipin me të gjithë ndjekësit e saj në Instagram, ajo shihet që vazhdon të jetë një teze e përkushtuar./Gazeta Shneta/