29-vjeçarja e virgjër shtatzënë me fëmijën e parë, së shpejti bëhet nënë

2018-02-11 në ora 18:54

Ajo është një virgjër 29-vjeçare, e cila është më e lumtur me veten dhe gjen puthjen “të vështirë”.

Por kjo nuk e ka ndalur Lauren, nga një bashkësi thellësisht fetare në Manitoba, Kanada, për të gjetur një dhurues të spermës dhe tani po pret fëmijën e saj të parë në qershor.

Ajo ka shkuar kundër këshillave nga familja, miqtë dhe mjekët e saj dhe thotë se pret që të jetë një nënë e virgjër./lajmifundit.al