A keni parë ndonjë shtatzënë më të bukur se Kaltrina? Foto që ju lënë pa mend

2019-02-09 në ora 08:51

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur dhe një ndë më të pëlqyerat për momentin nga publiku shqiptar.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, përcjell ORAinfo.

Kaltrina nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në këtë kohë.

E pak ditë para lindjes, ajo ka realizuar një set fotografik, mirëpo, ndonëse është gati të lindë ajo i ka treguar publikut që ende nuk ka vendosur për emrin e vajzës.

E për këtë ajo edhe ka pyetur publikun.