Adelina dhe Vali vendosin për emrin e djalit, ja si e quajnë

2017-04-19 në ora 08:04

Ylli i muzikës pop në Kosovë, Adelina Ismaili me në fund është bërë nënë.

Këngëtarja, e cila para disa ditëve është paraqitur edhe në një intervistë në media, është bërë nënë sonte rreth orës 20:00.

Një burim i ka thënë Gazetës Express se gjendja e nënës dhe bebes është e mirë.

Ndërkaq, i njëjti burim ka treguar se Adelina ka vendosur ta quaj djalin Uliks.