Adelina Ismaili bëhet nënë, bashkëshorti i saj publikon foton e parë me fëmijën (Foto)

2017-04-18 në ora 19:01

Këngëtarja e mirënjohur Adelina Ismaili është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj Val Krasniqi përmes një fotografie të hedhur në llogarinë e tij të rrjetit social Facebook, shkruan Zeri.info.

Në foto shihet dora e tij, dora e Adelinës dhe e fëmijës së tyre të sapolindur, gjinia e të cilit është djalë.