Adelina Ismaili në një darkë romantike me të voglin e saj

2018-02-14 në ora 20:07

Këngëtarja shqiptare Adelina Ismaili dhe bashkëshorti i saj Vali festën e të dashuruarve po e kalojnë me një person të tretë.

Kjo ngase, në darkën romantike, i ftuar është edhe Uliksi, djali i tyre, shkruan Gazeta Shneta.

Ndërkaq, në mbishkrim ajo Valin e përshkruan si shpresën dhe arsyen e saj, duke ia uruar Shën Valentinin në fund./Gazeta Shneta/