Adelina Ismaili prezanton djalin në një mënyrë që nuk e keni parë asnjëherë

2018-07-22 në ora 18:53

Rrjetet sociale shërbejnë për ndarjen e momenteve më të bukura për shumëkënd, përjasthim këtu nuk bëjnë as njerëzit e famshëm.

Është diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili e cila ka publikuar një foto të djalit të saj derisa ky i fundit shihet se gëzon shëndet të plotë dhe është rritur mjaft shumë.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka shfaq edhe njëherë për publikun shqiptar të voglin e saj i cili po rritet çdo ditë e më shumë./Gazeta Shneta/