Askush nuk mund të bëj fotografi shtatzënë më mirë se Ciara (FOTO)

2017-03-09 në ora 14:41

Këngëtarja amerikane, Ciara, ka realizuar një fotografi fantastike shtatzënë për ta mbajtur si kujtim.

Këngëtarja e famshme ka pozuar nudo së bashku me bashkëshortin e saj dhe dy fëmijët, njëri prej të cilëve është në pritje, shkruan Gazeta Shneta.

Ajo e hodhi fotografinë në rrjetet sociale dhe komentet e pëlqimet që mori ishin me mijëra.

Fotografia e Ciaras vjen pak kohë pasi edhe Beyonce postoi një fotografi mahnitëse shtatzënë. /Gazeta Shneta/