Beyonce publikon foto të rrallë të binjakëve, ata duken komplet si babai!

2018-07-26 në ora 12:30

Këngëtarja e famshme është nënë e tre fëmijëve, ndërsa fotografi të binjakëve Rum dhe Siri nuk kemi parë të postojë që pas lindjes së tyre.

E tani në një fotografi të publikuar në Instagram, Beyonce shihet me binjakët në prehrin e saj.

Dhe duket se, sikur Blue Ivy, edhe dy fëmijët tjerë të çiftit të njohur ngjajnë njësoj me babain e tyre, reperin Jay Z./gazetashneta